Шкільн6а рейтингова система в дії

 Важливим на сьогодні є поняття "об’єктивності” оцінювання досягнень учнів. Ще В.Сухомлинський наголошував: "Оцінка – це найгостріший інструмент, використання якого потребує величезного вміння і культури”. Це один із факторфв впливу на особистість учня в освітньому  процесі, показник результативності, стимул діяльності учня.

 З метою  виявлення найбільш згуртованих і творчих класних колективів, підвищення творчого потенціалу учнів,  розвитку класного і шкільного самоврядування, популяризації ідей лідерства в шкільному колективі, розроблена шкільна рейтингова система «Зроби крок»номінація «Найкращій клас року».  

  Об’єктами шкільної рейтингової системи є класні колективи 1-11 класів та їхні особисті досягнення протягом поточного навчального року. До основних напрямів конкурсу належать: навчальна діяльність, культурно - масові заходи, спортивно - оздоровчий напрями, діяльність, спрямована на підтримку чистоти та порядку в школі, волонтерська робота, патріотична діяльність.

  За підсумками 2018-2019 н.р. визначено рейтинг класів:

Початкові класи:

І місце – 4д

ІІ місце – 4в

ІІІ місце – 2д

5-8 класи:

І місце – 8фм1

ІІ місце – 7а

ІІІ місце –  8бх

9-11 класи:

І місце – 9фм

ІІ місце – 11фм/бх

ІІІ місце 10лг

                                Вітаємо переможців!  

 


Звітно-виборча учнівська конференція

  12  лютого 2020 р. у закладі відбулася щорічна звітно-виборча учнівська конференція. Відповідно до Положення «Про вибори учнівського самоврядування» кандидатом на цю посаду міг стати будь-який учень 8-10 класів, який має авторитет у класі та школі. Активним виборчим правом були наділені учні 5-11 класів. Учнівська організація дитячого самоврядування весь час у пошуку сучасних нетрадиційних методів роботи, які створюють широкий простір для виявлення творчого потенціалу кожного учня і дитячої спільноти.


День самоврядування

 27 вересня 2020 р. в нашому закладі відбувся єдиний День учнівського самоврядування.  Метою заходу було створення умов для реалізації учнями своїх інтересів і здібностей.

 У Дні самоврядування брали участь учні 9-11-х класів. Учні мали можливість спробувати себе в ролі вчителів у початкових класах. Старшокласники спільно з учителями  готували конспекти уроків, наочні матеріали. Завершився єдиний День самоврядування в школі засіданням  лідерів,  під час якого учні поділилися враженнями та обговорили результати своєї діяльності.