Уповноваженою особою освітнього закладу з питань попередження  

насильства та булінгу є заступник директора з виховної роботи

 Малікова Світлана Олексіївна 


Актуальна інформація про булінг

Перейдіть за посиланням і терміново ознайомтесь!

БУЛІНГ: за дітей відповідають батьки

Як допомогти дитині, яка постраждала від булінгу. Поради батькам


«Я МАЮ ПРАВО!»: ЗНАТИ З ДИТИНСТВА

 Для всіх і кожного, незалежно від віку, важливими є поняття «право». Саме тому Міністерство юстиції України здійснює велику правопросвітницьку роботу, об’єднану у проект «Я МАЮ ПРАВО!». У ньому – кілька напрямів, усі вони важливі, адже навчають, як захистити свої права.   

Важливо, що серед іншого, держава не забула і про найменших громадян, яким з дитинства варто знати основу основ про права. Отож, вивчайте і знайте, щоб Україна міцніла правом, а ви виростали достойним поколінням: успішним, сильним, патріотичним.  

Більше інформації на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/

 

ЗНАЙ: ТИ НЕ ОДИН!

РАЗОМ ПОДОЛАЄМО БУЛІНГ!

У шкільному житті, сповненому новими знаннями і цікавими подіями, виникають ситуації приниження чи знущання з однокласників, молодших школярів. Ця проблема у всьому світі має назву «булінг», її потрібно вирішувати усім дорослим.

 За інформацією Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), із булінгом у колі однолітків в Україні стикалися близько 67% дітей. Причому, найбільш вразливими до булінгу є сором'язливі, зі зразковою поведінкою діти, а також діти, які, в силу різних життєвих обставин, «замкнуті в собі», закриті для спілкування.

Міністерство юстиції України розпочало активну інформаційну роботу СтопБулінг, адже діти мають право на безпечне дитинство.

 

Буклет "Зупинимо булінг разом!" читайте тут.

Заходи з профілактики булінгу