Інформація для батьків


Шановні батьки! У закладі започатковано щотижневе проведення онлайн-зустрічей класних керівників з батьками. 

Графік проведення онлайн-спілкування класних керівників 1-11 класів з батьками


УВАГА! При виявленні небезпечних груп у соціальних мережах повідомляти в кіберполіцію  (https://www.cybercrime.gov.ua - цілодобово), телефон гарячої лінії (044) 374-37-21 (з 8:45 до 19:30 у робочі дні).


«Золоті правила» для батьків від психолога під час карантину

          слід пам’ятати, що ізоляція – це стрес як для дорослих, так і для малечі;

  • пояснити, що боятись – це нормально. Страх – емоція, яка дозволяє уберегти людину від життєнебезпечних вчинків. Емоція страху – у парі з інтересом: надавши дитині інформацію про коронавірус, відповідно до її віку, ви зменшите її страх;
  • щоб подолати негативні емоції, можна зробити мішечок для крику, або ж влаштувати битву подушками;
  • підліткам варто допомогти розібратися в інформації, з якою вони стикаються, навчити визначати факти та фейки;
  • розділити права та обов'язки кожного члена сім'ї на час карантину, незалежно від віку;
  • по можливості організувати звичне для дитини й для себе спілкування, розваги та гуртки в онлайн режимі;
  • сімейна ранкова зарядка допоможе зняти стрес і зменшити паніку;
  • дотримуватись інформаційної дієти – достатньо раз в день подивитися новини для того, щоб бути в курсі дійсно важливих подій.


Сам удома: поради по дотриманню безпеки для дітей

У зв’язку з оголошенням у школах про введення карантину діти залишаються  вдома. Добре, якщо є бабусі, сусідки, знайомі, які можуть придивитися за дитиною. А якщо нема? Чим зайняти дітей, коли вони вдома самі?

Сам у квартирі – мрія багатьох школярів, вони завжди знайдуть, чим зайнятися, окрім виконання уроків і домашніх обов’язків. Тут і телевізор, і комп’ютер, і планшет тощо. Найголовніше, коли дитина залишається вдома сама, вона повинна чітко усвідомити: є речі, яких робити не можна за жодних обставин. Нікому не можна відчиняти дверей, навіть якщо це прийшла сусідка чи подруга мами.  Вхідні двері повинні відчиняти лише дорослі. Поясніть дитині, що у всіх близьких є ключі від квартири.

Існує безліч способів справитися із занепокоєнням (хоча, можливо, і не повністю), приймаючи необхідні заходи для забезпечення того, щоб ви і ваші діти були у безпеці. Ось кілька порад:

·         Визначіть, чи готова ваша дитина залишитися сама вдома. Для цього потрібно розглянути ряд факторів, у тому числі їхній вік, рівень самостійності і безпеку вашого району в цілому.

·         Підготуйте дитину заздалегідь, і залиште його самого спочатку на короткий період часу. Якщо ваша дитина буде залишатися сама вдома вперше, перевірте, як вона себе почуває, коли вас немає вдома протягом 30 хвилин, години або двох годин.

·         Посильте правила безпеки. Нагадайте дітям, що те, що вони залишаються вдома самі, не означає, що вони можуть робити все, що захочуть.

·         Огляньте свій дім перед тим як іти. Переконайтеся, що двері і вікна щільно зачинені, і що ваші охоронні системи працюють належним чином.

·         Розробіть надзвичайний план дій. Підготуйте план того, що робити, якщо ваша дитина зіштовхнеться з надзвичайною ситуацією. Складіть список надзвичайних подій і контактну інформацію на випадок їхнього виникнення.

·         Графік виходу на зв'язок. Встановіть період часу, коли ви телефонуєте вашим дітям, або вони телефонують вам.

·         Не дуже засмучуйтеся, що ваша дитина знаходиться вдома сама. Не варто задавати питання або висловлювати свої побоювання з приводу дитини, що залишилася вдома у соцмережах або під час особистого спілкування з колегами. Попросіть сусідів, яким ви довіряєте, або ж членів родини, якщо необхідно, навідати дитину.

·         Нагадайте дитині, що вона не повинна всім розповідати, що знаходиться вдома сама. Дитині може бути цікаво залишитися вдома самій, але підкресліть важливість збереження цієї інформації більш-менш у таємниці.

·         Не варто відчиняти двері всім без виключення. Немає нічого поганого в тому, щоб відповісти через двері, але немає ніякої необхідності відкривати її стороннім людям. Ваша дитина може через закриті двері попрохати відвідувача, якщо потрібно, прийти пізніше.

Залишати дітей самих вдома може бути хвилююче, але для них це гарна можливість дізнатися, як важливо бути відповідальними і обережними.

 

 

 


До уваги батьків майбутніх першокласників!

 Набір до 1-х класів здійснюватиметься з 1червня по 15 липня 2020 року.

 Батькам майбутніх першокласників, які мешкають на території обслуговування закладу, при собі обов’язково мати паспорт із пропискою або довідку з місця реєстрації, чи документ, що засвідчує право власності або користування житлом, оригінал та копію свідоцтва про народження дитини.

 Закріплення території обслуговування (мікрорайон школи):

- площа Горького, будинки 2,4,5,6

- проспект Т. Шевченка, будинки 19,21,22,23,24,25,26,28,32,34

- вулиця Гончарна, будинки 29,31,32,33,34,34а,35,36

- провулок Зіновія Красовицького, будинки 2,4,5,7,9,12/1,12/2

- вулиця Новомістенська, будинки 24,26,27,28,29,30,31,33,35,37

- вулиця Горького, будинки 2,6а,6б,10а,10б,14а,14б,16,16/1,18,20,

28/1,34,36,38,38а,40,48,50,52 та 23,23/1,23/2

- вулиця Холодногірська, будинки 30/1,31,33,33/1,37,39,41

- провулок Суджанський, будинки 8,20

  Документи для вступу до школи:

1.  Копія свідоцтва про народження дитини.
2.  Заява (пишеться на місці).
3. Паспорт одного з батьків
4. Медичні довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о - оригінал, №063/о –  завірена копія.