Готуємось до ЗНО

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗОВНІШНЬОМУ ОЦІНЮВАННІ

Для того щоб зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання, необхідно зробити сім кроків.

Ø  Крок перший. Виберіть вищий навчальний заклад, в якому Ви бажаєте здобувати вищу освіту.

Ø  Крок другий. Ознайомтеся з Правилами прийому до вибраного вищого навчального закладу, де вказано перелік конкурсних предметів, результати зовнішнього оцінювання з яких мають бути зазначені в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання.

Ø  Крок третій. Прийміть рішення про те, з яких предметів Ви бажаєте скласти тести.

Ø  Крок четвертий. Ознайомтеся з правами, обов’язками особи, яка виявила бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання, та умовами його проходження.

Ø  Крок п'ятий. Підготуйте необхідні для реєстрації документи та матеріали:

- заяву-реєстраційну картку. Сформувати її можна самостійно, скориставшись програмою створення заяви-реєстраційної картки або звернувшись за допомогою до пункту реєстрації.

- дві ідентичні фотокартки для документів розміром 3х4см;

- копію паспорта (перша сторінка) або свідоцтва про народження;

- довідку з навчального закладу за визначеною формою або копію документа про провну загальну середню освіту.

Для осіб, у документах яких є розбіжності в особових даних, підготувати копію документа про зміну прізвища, ім'я, по батькові.

Для осіб, які подають дркументи, оформлені іноземною мовою підготувати переклади документів державною мовою, завірені нотаріально.

На копіях документів, що надаються для реєстрації, написати Згідно з оригіналом, поставити особистий підпис і зазначити власне прізвище, ініціали та дату засвідчення копії.

Ø  Крок шостий. Надіслати на адресу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти; реєстраційні документи. Підтверженням факту реєстрації ждля участі в ЗНО є Сертифікат, який буде надіслано рекомендованим листом.

Ø  Крок сьомий. Після отримання Сертифіката перевірте наявність на сайті УЦОЯО інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката та пін-кодом, указаним у ньому.

На інформаційній сторінці буде розміщено:
- Запрошення-перепуску із зазначенням місця розташування пункту тестування та часу початку ЗНО, яку можна роздрукувати самостійно (крім того, Запрошення-перепуску буде надсилатися поштою);
- Інформаційну картку із результатами ЗНО, яку необхідно роздрукувати самостійно.

 

ПАМ′ЯТАЙТЕ:
ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ ПОВТОРНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Внесення змін до реєстраційних даних.

У разі необхідності внесення змін до переліку предметів, із яких необхідно скласти тести, або до персональних даних, необхідно пройти реєстрацію повторно, надіславши реєстраційні документи та раніше отриманий Сертифікат.

Відмова у реєстрації для проходження ЗНО.

Особі може бути відмовлено у реєстрації у випадках:

- надсилання не всіх документів, необхідних для здійснення реєстрації;

- неналежне оформлення заяви-реєстраційної картки;

- зазначення в заяві-реєстраційній картці недостовірних даних;

- подання реєстраційних документів пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).

 Підтвердженням факту відмови у реєстрації для проходження ЗНО є повідомлення регламентної комісії, яке буде надіслано рекомендованим листом.

У разі  отримання повідомлення щодо відмови у реєстрації для проходження ЗНО, необхідно усунути причини, що стали підставою для прийняття такого рішення, та надіслати повторно реєстраційні документи, і копію листа регламентної комісії з відмовою у реєстрації.